Ayhan Kara, Sivil Sesler Festivali’nde Hatay’ın Sesini Yükseltecek

Hatay’ın tanınmış iş adamlarından Ayhan Kara, Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği’nin düzenlediği Sivil Sesler Festivali’ne katılacak. İzmir Kültürpark’ta 17-18 Kasım tarihlerinde gerçekleşecek festivalde konuşmacı olarak yer alacak olan Ayhan Kara, Hatay’da deprem gerçeği ve dayanışma pratikleri konularını ele alacak.

Ayhan Kara, Sivil Sesler Festivali’nde Hatay’ın Sesini Yükseltecek
REKLAM ALANI
Yayınlama: 14.11.2023
58
A+
A-

Hatay’ın önde gelen iş insanlarından Ayhan Kara, Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği’nin düzenlediği Sivil Sesler Festivali’ne konuşmacı olarak katılacak. 17-18 Kasım tarihlerinde İzmir Kültürpark’ta gerçekleşecek etkinlik, 700’den fazla sivil toplum örgütünü bir araya getirecek.

Kara, konuşmasında Hatay’ın deprem gerçeğiyle başa çıkma çabalarını ve bölgedeki dayanışma örneklerini vurgulayacak. Ayrıca, Hatay Ayağa Kalkıyor Kent Meclisi ve Hatay Ortak Meselemiz Derneği’ni de anlatacak.

Sivil Sesler Festivali, sivil toplum örgütlerini bir araya getirerek önemli konuları gündeme taşımayı amaçlıyor. Ayhan Kara’nın katılımıyla Hatay, festivalde öne çıkan konulardan biri olacak.

REKLAM ALANI
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.